SHIRLY

SHIRLY

SHIRLY

  • Yaş Grubu : 13+
  • Shirley, günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine’nin müzikli güldürüsüdür. Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikâyesi olan ‘’Shirley’’ başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla hayat buluyor.

Açıklama


Londra’dan Bodrum’a uzanan bir özgürleşme hikâyesi.

Çekilmez hayatını mizah yoluyla eğlenceli hale getirmeye çalışan 42 yaşındaki Shirley bir zamanlar hayalleri, tutkuları, umutları olan bir kadındır. Toplumun ona yüklediği rollerin hepsini yerine getirmiş; çocuklarını büyütmüş, hayatını kocası ve çocuklarına adamış ancak kimseyi memnun edememiştir. Her günün birbirini tekrar ettiği, gençlik düşlerinden gün be gün daha da uzaklaştığı bu monoton hayatın içinde sıkışıp kalan Shirley, dertlerini, hayallerini, korkularını sadece mutfağın duvarıyla paylaşmaktadır.

Bir gün duvar dışındaki tek  arkadaşı  Jane ona bir tatil hediye eder. Bu seyahat onun için yalnızca rotası Bodrum’a çevrilmiş bir tatil anısı olarak kalmayacak,  ruhunun yeniden dirilip kim olduğunu hatırladığı macera dolu bir yolculuğa dönüşecektir.


Yazan: Willy Russel
Yöneten/Oynayan: Sumru Yavrucuk
Vokal: Selmin Artemiz
Çeviren: Semra Karamürsel
Sahne Tasarım: Cihan Aşar
Işık Tasarım: Yakup Çartık

Seanslar

Balat Atatürk Ormanı: Balat Atatürk Ormanı

  • Biletler

    Satışta

    21:00

Haberdar Ol !