HAMLET'İN BÜTÜN ÖLÜLERİ - DİJİTAL ONLİNE SAHNE

  • Anasayfa
  •    >   Tiyatro
  •    >   HAMLET'İN BÜTÜN ÖLÜLERİ - DİJİTAL ONLİNE SAHNE
HAMLET'İN BÜTÜN ÖLÜLERİ - DİJİTAL ONLİNE SAHNE

HAMLET'İN BÜTÜN ÖLÜLERİ - DİJİTAL ONLİNE SAHNE

  • "Işığınızı Kapatın Oyununuzu Başlatın" Hamlet oyununun bittiği yerden ve oyunda ölümü gerçekleşenlerin ağzından bir anlatılar bütünü olan oyunda, sıradan bir ölümlü olduğunu unutan güç tutkunlarının; toplumu ”enfekte” etmekle yetinmeyip, devletin de “entübe” olmasına yol açan tutumları anlatılmaktadır.

Seanslar

Aktif Seans Bulunmamaktadır.

Açıklama

"Işığınızı Kapatın Oyununuzu Başlatın"

Hamlet oyununun bittiği yerden ve oyunda ölümü gerçekleşenlerin ağzından bir anlatılar bütünü olan oyunda, sıradan bir ölümlü olduğunu unutan güç tutkunlarının; toplumu ”enfekte” etmekle yetinmeyip, devletin de “entübe” olmasına yol açan tutumları anlatılmaktadır.

Yazan - Yöneten: E.Feza Soysal
Mekan - Işık Tasarım: Cem Yılmazer
Kostüm Tasarım: Özlem Karabay
Dramaturg ve Nöbetçi Yönetmen: Kazım Güçlü
Ophelia'nın Türküsünün Bestesi: Burçak Çöllü
Yönetmen Yardımcıları: Gökhan Kum ( Reji ) / Okan Temizarabacı ( Teknik )
Oynayanlar: Adem Mülazim, Ali Düşenkalkar, Ayşe Gülerman, Batuhan Pamukçu, İbrahim Ersoylu, Mert Tiryaki, Mesut Özsoy, Ebru Kara Dekhli ( Konuk Oyuncu ), Selçuk Yöntem ( Video Performans )


UYARI:
Online yayın için aldığınız biletin PNR numarası tarafınıza sms olarak gönderilecektir.
Satın alma işleminden sonra tarafınıza sms ve elektronik postayla  iletilen PNR,  tek kullanımlıktır ve size özeldir.
Her PNR numarası yalnız bir bilet yerine geçmekte olup; PNR numaranızı başkasıyla paylaşmanız durumunda sistem otomatik olarak sizi 60 sn içinde canlı yayından atacaktır.
Canlı yayınlarımızı https://bilet.nilufer.bel.tr/canliyayin adresinden PNR numaranızı girdikten ve "Gönder" butonuna tıkladıktan sonra izleyebilesiniz.
MOBİL AYGITLARDAN OYUNU İZLEYECEK OLAN SEYİRCİLERİMİZİN; hareket halinde olmaları durumunda baz istasyonlarının değişmesi sebebiyle IP adreslerinde farklılık yaratmasından dolayı, değişen IP adresi nedeniyle canlı yayından düşebilirler.


Haberdar Ol !