Gogo Penguin

Gogo Penguin

Gogo Penguin

  • Gogo Penguin ‘v2.0’ ile Mercury ödüllerinde yılın albümü ödülünü alan GoGo Penguin; minimalist dokunuşlarıyla elektronik, rock ve caz öğelerini harmanlanıyor. Ülkemizde daha önce de sahne alan ve seyircilerden tam puan alan grup piyanoda Chris Illingworth, kontrabasda Nick Blacka, davulda Jon Scott ve ses prodüksiyonunda Joe Reiser yer alıyor.
  • 9 Şubat 2023, Perşembe

Seanslar

Nazım Hikmet Kültürevi : Nazım Sahne

  • Biletler

    Tükendi

    20:30

Açıklama

8. Nilüfer Caz Festivali / Gogo Penguin 


‘v2.0’ ile Mercury ödüllerinde yılın albümü ödülünü alan GoGo Penguin; minimalist dokunuşlarıyla elektronik, rock ve caz öğelerini harmanlanıyor. Ülkemizde daha önce de sahne alan ve seyircilerden tam puan alan grup piyanoda Chris Illingworth, kontrabasda Nick  Blacka, davulda Jon Scott  ve ses prodüksiyonunda Joe Reiser yer alıyor.

  

Manchester merkezli GoGo Penguin, hipnotize eden melodileri, derin basları ve değişken ritimli parçaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dans pistinden meditatif iç dünyalara uzanan akışlar yaratan GoGo Penguin’in parçaları genel çerçevede akustik-elektronik olarak tanımlansa da; rock, caz, minimalizm, oyun müzikleri ve glitchli elektroniklere de yer veriyorlar. 


Tarih: 9 Şubat 2023

Mekan: Nâzım Hikmet Kültürevi

Saat: 20:30


ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika  önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.

- 7 yaş  ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 7 yaş ve üstü bilete tabidir.

- Organizatör, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizatör, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için     bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.           

- Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

- Etkinliğin türüne göre sessiz olunması ve telefonların kapalı/sesiz konumda tutulması gereklidir.

- Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.

- Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir.

-Etkinlik kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar uyarı yapılmaksızın etkinlik alanı dışına çıkarılırlar ve bilet iadesi yapılmaz.   

 - Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.Haberdar Ol !