Guillaume Perret

Guillaume Perret

Guillaume Perret

  • Guillaume Perret Saksafoncu Guillaume Perret, 2010'ların başında bir ses kaşifi olarak kendini gösterdi ve 2012'de New Yorklu plak şirketi Tzadik'ten bir albüm yayınladı. İlerleyen yıllarda solo müziğini rock ile yakınlaştırarak daha açık bir sese ve çoklu deneylere doğru geliştiren sanatçı, özel tasarım saksafonu, elektronik çeşitlemeler yapabildiği synthesizerları ve davulcusu Tao Ehrlich ile yeni alanlara yaklaştığı yepyeni bir deneyim sunuyor.
  • 13 Şubat 2023, Pazartesi

Seanslar

Prof. Dr. M. Mete Cengiz Kültür Merkezi : Mete Cengiz Konser

Açıklama

8. Nilüfer Caz Festivali /  Guillaume Perret 

Saksafoncu Guillaume Perret, 2010'ların başında bir ses kaşifi olarak kendini gösterdi ve 2012'de New Yorklu plak şirketi Tzadik'ten bir albüm yayınladı. İlerleyen yıllarda solo müziğini rock ile yakınlaştırarak daha açık bir sese ve çoklu deneylere doğru geliştiren sanatçı, özel tasarım saksafonu, elektronik çeşitlemeler yapabildiği synthesizerları ve davulcusu Tao Ehrlich ile yeni alanlara yaklaştığı yepyeni bir deneyim sunuyor. 


Tarih: 13 Şubat 2023

Mekan: Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi

Saat: 20:30


ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika  önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.

- 7 yaş  ve altı etkinliğe alınmamaktadır. 7 yaş ve üstü bilete tabidir.

- Organizatör, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizatör, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için     bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.           

- Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

- Etkinliğin türüne göre sessiz olunması ve telefonların kapalı/sesiz konumda tutulması gereklidir.

- Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilememektedir.

- Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir.

-Etkinlik kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar uyarı yapılmaksızın etkinlik alanı dışına çıkarılırlar ve bilet iadesi yapılmaz.   

 - Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Haberdar Ol !